19.05
17:00
OFK Stari Grad
1. Maj Ruma
0
0
|
19.05.2021 17:00 | 0 : 0 | |||||||
19.05
17:00
Vojvodina 1928
Omladinac
1
5
|
19.05.2021 17:00 | 1 : 5 | |||||||
19.05
17:00
Kozara
OFK VrŔac
0
4
|
19.05.2021 17:00 | 0 : 4 | |||||||
19.05
17:00
RadniÄki 1912
BaÄka 1901
4
0
|
19.05.2021 17:00 | 4 : 0 |
|
||||||
19.05
17:00
Jedinstvo (SP)
Hajduk 1912
0
0
|
19.05.2021 17:00 | 0 : 0 | |||||||
19.05
17:00
BeÄej 1918
Dunav
3
1
|
19.05.2021 17:00 | 3 : 1 | |||||||
19.05
17:00
RadniÄki (Zr)
Sloga (Ä)
4
0
|
19.05.2021 17:00 | 4 : 0 | |||||||
19.05
17:00
Feniks 1995
Sloboda
4
2
|
19.05.2021 17:00 | 4 : 2 |
|
||||||
19.05
17:00
Mladost (NS)
Borac
3
1
|
19.05.2021 17:00 | 3 : 1 |
|
||||||
19.05
17:00
Tisa
Dinamo 1945
1
1
|
19.05.2021 17:00 | 1 : 1 |
19.05
17:00
Teleoptik
RadniÄki (O)
2
2
|
19.05.2021 17:00 | 2 : 2 | |||||||
19.05
17:00
OFK Beograd
BSK BorÄa
3
2
|
19.05.2021 17:00 | 3 : 2 | |||||||
19.05
17:00
BASK
Zvezdara
2
2
|
19.05.2021 17:00 | 2 : 2 |
|
||||||
19.05
17:00
Crvena zvezda
TEK Sloga
3
2
|
19.05.2021 17:00 | 3 : 2 |
|
||||||
19.05
17:00
BSK 1925
GSP Polet DorÄol
1
2
|
19.05.2021 17:00 | 1 : 2 |
|
||||||
19.05
17:00
SremÄica
Brodarac
0
1
|
19.05.2021 17:00 | 0 : 1 |
|
||||||
19.05
17:00
Stepojevac Vaga
Lokomotiva
0
0
|
19.05.2021 17:00 | 0 : 0 |
|
||||||
19.05
17:00
LeŔtane
SinÄeliÄ
1
1
|
19.05.2021 17:00 | 1 : 1 |
|
||||||
19.05
17:00
RadniÄki (NB)
Jedinstvo
0
0
|
19.05.2021 17:00 | 0 : 0 |
|
||||||
19.05
17:00
Studentski grad
Mladenovac
3
0
|
19.05.2021 17:00 | 3 : 0 |
|
19.05
17:00
Rembas
Vlasina
2
0
|
19.05.2021 17:00 | 2 : 0 |
|
||||||
19.05
17:00
Radan
Župa
6
1
|
19.05.2021 17:00 | 6 : 1 |
|
||||||
19.05
17:00
TimoÄanin
Moravac Orion
10
2
|
19.05.2021 17:00 | 10 : 2 |
|
||||||
19.05
17:00
Mladost
Car Konstantin
0
2
|
19.05.2021 17:00 | 0 : 2 | |||||||
19.05
17:00
Jedinstvo (P)
SFK Morava
3
0
|
19.05.2021 17:00 | 3 : 0 | |||||||
19.05
17:00
Kablovi
OFK TopliÄanin
0
3
|
19.05.2021 17:00 | 0 : 3 |
|
||||||
19.05
17:00
Trstenik PPT
BuduÄnost (P)
1
1
|
19.05.2021 17:00 | 1 : 1 | |||||||
19.05
17:00
PÄinja
SFS Borac
3
1
|
19.05.2021 17:00 | 3 : 1 | |||||||
19.05
17:00
Timok 1919
RadniÄki (S)
0
0
|
19.05.2021 17:00 | 0 : 0 | |||||||
19.05
17:00
Dunav
OFK SinÄeliÄ
2
1
|
19.05.2021 17:00 | 2 : 1 |
|
19.05
17:00
Omladinac
Midžor
1
3
|
19.05.2021 17:00 | 1 : 3 |
|
||||||
19.05
17:00
Rudar VrÅ”ka Äuka
GraniÄar
1
0
|
19.05.2021 17:00 | 1 : 0 |
|
||||||
19.05
17:00
OFK Rtanj
TrebiÄ
0
2
|
19.05.2021 17:00 | 0 : 2 |
|
||||||
19.05
17:00
RadniÄki 1946
Rtanj
4
2
|
19.05.2021 17:00 | 4 : 2 |
|
||||||
19.05
17:00
Hajduk
OsniÄ
3
1
|
19.05.2021 17:00 | 3 : 1 |
|
||||||
19.05
17:00
Kosovo
Sloga
4
1
|
19.05.2021 17:00 | 4 : 1 |
|
19.05
17:00
Sloga (L)
MaÄkovac
2
2
|
19.05.2021 17:00 | 2 : 2 |
|
||||||
19.05
17:00
Sloga (D)
Gornji StepoÅ”
0
2
|
19.05.2021 17:00 | 0 : 2 | |||||||
19.05
17:00
Äitluk
Sloga (Ä)
3
1
|
19.05.2021 17:00 | 3 : 1 | |||||||
19.05
17:00
Vinogradar
Donji Kopaonik
5
0
|
19.05.2021 17:00 | 5 : 0 | |||||||
19.05
17:00
Mladost (DK)
Kupci
3
0
|
19.05.2021 17:00 | 3 : 0 |
|
||||||
19.05
17:00
13. April
Gradina
0
1
|
19.05.2021 17:00 | 0 : 1 | |||||||
19.05
17:00
Mladost (T)
Trudbenik
3
0
|
19.05.2021 17:00 | 3 : 0 |
|
||||||
19.05
17:00
SebeÄevac
Ribnik
8
0
|
19.05.2021 17:00 | 8 : 0 |
|
19.05
17:00
Rudar
Sremac
0
3
|
19.05.2021 17:00 | 0 : 3 | |||||||
19.05
17:00
GFK Sloven
ŽelezniÄar
4
0
|
19.05.2021 17:00 | 4 : 0 | |||||||
19.05
17:00
Mitros
Donji Srem 2015
2
1
|
19.05.2021 17:00 | 2 : 1 | |||||||
19.05
17:00
PSK
BSK
2
10
|
19.05.2021 17:00 | 2 : 10 | |||||||
19.05
17:00
Borac (M)
Napredak
2
2
|
19.05.2021 17:00 | 2 : 2 | |||||||
19.05
17:00
Hajduk (V)
Sloga
1
0
|
19.05.2021 17:00 | 1 : 0 | |||||||
19.05
17:00
Ljukovo
RadniÄki
1
2
|
19.05.2021 17:00 | 1 : 2 |
|
||||||
19.05
17:00
Hajduk (B)
Partizan
1
1
|
19.05.2021 17:00 | 1 : 1 | |||||||
19.05
17:00
Borac (K)
LSK
2
1
|
19.05.2021 17:00 | 2 : 1 |
19.05
17:00
Polet
Pobeda
2
1
|
19.05.2021 17:00 | 2 : 1 |
|
||||||
19.05
17:00
ObiliÄ
Sloga (M)
3
0
|
19.05.2021 17:00 | 3 : 0 |
|
||||||
19.05
17:00
Radnik (SP)
Podunavac
6
1
|
19.05.2021 17:00 | 6 : 1 |
|
||||||
19.05
17:00
SASK
Mladost 1948
0
1
|
19.05.2021 17:00 | 0 : 1 |
|
||||||
19.05
17:00
ŽelezniÄar Kusadak
Crvena zvezda
4
3
|
19.05.2021 17:00 | 4 : 3 |
|
||||||
19.05
17:00
Bresje Superior
Sloga (L)
1
2
|
19.05.2021 17:00 | 1 : 2 | |||||||
19.05
17:00
Osipaonica
Mladi radnik 1940
3
2
|
19.05.2021 17:00 | 3 : 2 |
|
||||||
19.05
17:00
BaÄinac
Mladi borac
3
6
|
19.05.2021 17:00 | 3 : 6 |
|
19.05
17:00
Å umadinac
Umka
2
5
|
19.05.2021 17:00 | 2 : 5 |
19.05
16:30
Mineralac
Oskar
2
1
|
19.05.2021 16:30 | 2 : 1 |
|
19.05
20:00
Iskra
Rudar
2
0
|
19.05.2021 20:00 | 2 : 0 |
|
||||||
19.05
20:00
BuduÄnost
Jezero
3
2
|
19.05.2021 20:00 | 3 : 2 |
|
||||||
19.05
20:00
OFK Petrovac
Zeta
0
2
|
19.05.2021 20:00 | 0 : 2 |
|
||||||
19.05
20:00
OFK Titograd
DeÄiÄ
1
0
|
19.05.2021 20:00 | 1 : 0 |
|
||||||
19.05
20:00
Podgorica
Sutjeska
0
4
|
19.05.2021 20:00 | 0 : 4 |
|
19.05
21:15
Burnley
Liverpool
0
3
|
19.05.2021 21:15 | 0 : 3 |
|
||||||
19.05
20:00
Crystal Palace
Arsenal
1
3
|
19.05.2021 20:00 | 1 : 3 |
|
||||||
19.05
19:00
Everton
Wolverhampton
1
0
|
19.05.2021 19:00 | 1 : 0 |
|
||||||
19.05
19:00
Newcastle United
Sheffield United
1
0
|
19.05.2021 19:00 | 1 : 0 |
|
||||||
19.05
19:00
Tottenham Hotspur
Aston Villa
1
2
|
19.05.2021 19:00 | 1 : 2 |
|
||||||
19.05
21:15
West Bromwich Albion
West Ham United
1
3
|
19.05.2021 21:15 | 1 : 3 |
|
19.05
18:30
Novi Pazar
Napredak
2
1
|
19.05.2021 18:30 | 2 : 1 | |||||||
19.05
18:30
Voždovac
Javor Matis
0
0
|
19.05.2021 18:30 | 0 : 0 | |||||||
19.05
18:30
Proleter
Vojvodina
2
0
|
19.05.2021 18:30 | 2 : 0 | |||||||
19.05
18:30
Spartak ŽK
Rad
1
1
|
19.05.2021 18:30 | 1 : 1 | |||||||
19.05
18:30
RadniÄki (N)
OFK BaÄka
5
1
|
19.05.2021 18:30 | 5 : 1 | |||||||
19.05
16:00
Crvena zvezda
Metalac
5
1
|
19.05.2021 16:00 | 5 : 1 |
19.05
17:00
Dinamo
Loznica
2
3
|
19.05.2021 17:00 | 2 : 3 | |||||||
19.05
17:00
Zemun
Kolubara
1
4
|
19.05.2021 17:00 | 1 : 4 | |||||||
19.05
17:00
Borac 1926
Trayal
2
2
|
19.05.2021 17:00 | 2 : 2 | |||||||
19.05
17:00
OFK Žarkovo
BuduÄnost
2
0
|
19.05.2021 17:00 | 2 : 0 | |||||||
19.05
17:00
RadniÄki 1923
GFK Jagodina
4
2
|
19.05.2021 17:00 | 4 : 2 | |||||||
19.05
17:00
Kabel
ŽelezniÄar (P)
2
0
|
19.05.2021 17:00 | 2 : 0 | |||||||
19.05
17:00
RadniÄki (P)
GFK DuboÄica
1
0
|
19.05.2021 17:00 | 1 : 0 | |||||||
19.05
17:00
IMT
Sloga (K)
6
1
|
19.05.2021 17:00 | 6 : 1 | |||||||
19.05
13:00
RFK GrafiÄar
RadniÄki (SM)
2
0
|
19.05.2021 13:00 | 2 : 0 |
19.05
17:00
MaŔinac Trejs
Sloga
2
0
|
19.05.2021 17:00 | 2 : 0 |
19.05
10:00
OFK BaÄka
InÄija
3
1
|
19.05.2021 10:00 | 3 : 1 | |||||||
19.05
12:00
ŽelezniÄar
Spartak ŽK
0
1
|
19.05.2021 12:00 | 0 : 1 |
|
||||||
19.05
10:00
Vojvodina
Proleter (NS)
4
1
|
19.05.2021 10:00 | 4 : 1 |
|
19.05
10:00
Petrika
Petar PuaÄa
3
3
|
19.05.2021 10:00 | 3 : 3 |
|
19.05
17:00
Rojkovac
TEK Sloga
3
2
|
19.05.2021 17:00 | 3 : 2 |
|
19.05
12:00
Petrika
Dinamo 1945
2
0
|
19.05.2021 12:00 | 2 : 0 |
|
||||||
19.05
10:00
RFK Novi Sad 1921
InÄija
3
0
|
19.05.2021 10:00 | 3 : 0 |
|
||||||
19.05
12:00
Vojvodina
Proleter (NS)
6
0
|
19.05.2021 12:00 | 6 : 0 |
|
19.05
19:00
Ada
Voždovac
5
2
|
19.05.2021 19:00 | 5 : 2 |
19.05
Real
Bor 1919
7
0
|
19.05.2021 | 7 : 0 |
|
19.05
14:00
OFK Vrbas
Hajduk
4
1
|
19.05.2021 14:00 | 4 : 1 |
|
19.05
17:00
Sporto 023
Derby 2015
0
0
|
19.05.2021 17:00 | 0 : 0 |
|
19.05
15:00
Spartak ŽK
Subotica
13
1
|
19.05.2021 15:00 | 13 : 1 |
|
19.05
16:00
Å abac Sunrise
Fenix
3
2
|
19.05.2021 16:00 | 3 : 2 |
19.05
Timok 1919
GFK Jagodina
1
1
|
19.05.2021 | 1 : 1 |
|
||||||
19.05
SFS Borac
RadniÄki (S)
4
1
|
19.05.2021 | 4 : 1 |
|
||||||
19.05
Trayal Knez Lazar
Car Konstantin
2
0
|
19.05.2021 | 2 : 0 |
|
||||||
19.05
OFK RadniÄki
Kopernikus ŽelezniÄar
0
2
|
19.05.2021 | 0 : 2 |
|
||||||
19.05
Å ampion 2014
RadniÄki (N)
0
5
|
19.05.2021 | 0 : 5 |
|
||||||
19.05
TimoÄanin
Napredak
2
2
|
19.05.2021 | 2 : 2 |
|
||||||
19.05
Real
Lider MGM
0
1
|
19.05.2021 | 0 : 1 |
|
||||||
19.05
GFK DuboÄica
Duel Juniors
1
3
|
19.05.2021 | 1 : 3 |
|
19.05
16:00
MaÄva
Jedinstvo
8
0
|
19.05.2021 16:00 | 8 : 0 |
|
19.05
18:00
Obrenovac 1905
Deluks
2
1
|
19.05.2021 18:00 | 2 : 1 |
19.05
17:30
Mladi radnik
BSK
3
1
|
19.05.2021 17:30 | 3 : 1 |
|
19.05
Rekreativo
RadniÄki (O)
33
29
|
19.05.2021 | 33 : 29 |
19.05
18:30
Rtanj
ParaÄin
33
27
|
19.05.2021 18:30 | 33 : 27 | |||||||
19.05
18:00
Rtanj
Äerdap
37
32
|
19.05.2021 18:00 | 37 : 32 |
19.05
19:30
Metalac
Slavija
24
23
|
19.05.2021 19:30 | 24 : 23 | |||||||
19.05
20:00
Senta
ŽSK 1955
31
31
|
19.05.2021 20:00 | 31 : 31 |
19.05
20:00
Temerin
Proleter
34
21
|
19.05.2021 20:00 | 34 : 21 |
19.05
20:30
RadniÄki
Metalac 2015
26
34
|
19.05.2021 20:30 | 26 : 34 |
19.05
20:00
Jabuka
Prigrevica
28
15
|
19.05.2021 20:00 | 28 : 15 |
19.05
19:00
Bekament BB
Jagodina
21
22
|
19.05.2021 19:00 | 21 : 22 | |||||||
19.05
16:15
SPD RadniÄki
Naisa
33
30
|
19.05.2021 16:15 | 33 : 30 |
19.05
20:30
KVK RadniÄki
Å abac
14
7
|
19.05.2021 20:30 | 14 : 7 |
19.05
20:30
Novi Pazar
Vranje
3
0
|
19.05.2021 20:30 | 3 : 0 |